Ilość wyświetleń bloga

Obserwatorzy

czwartek, 8 marca 2012

Pochwalę się, a co!

Witam Was dziewczyny w dniu Naszego święta! Życzę Wam wymarzonych lakierów do paznokci, szminek Chanel, produktów z Mac, Estee Lauderów, Bourjoisów, Diorów itp itd żeby wszystkie Wasze kosmetyczne (i nie tylko ;)) marzenia się spełniały! :)
Ja obchodzę dzisiaj podwójne święto i z tej racji (albo i przez przypadek) dzieje się wokół mnie wiele dobroci :) Dostałam już kilka prezentów kosmetycznych, którymi oczywiście Wam się "pochwalę" w niedalekim czasie, ludzie pomagają mi spełniać marzenia (Aliss :*) oraz robię karierę w photoshopie :) Haha, no to ostatnie to może tak nie do końca, ale w ostatnim czasie, zupełnie przypadkiem stworzyłam Pannie Joannie z Youtube (jeśli jeszcze nie znacie, link macie tuu) graficzkę z jej zdjęcia :) Byłam zaskoczona, że jej się podoba, ale nie mniej mi bardzo miło :) A jak Wam się podoba Panna Joanna w wersji komiksowej?


Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę samych przyjemności w tym dniu :)

1 komentarz:

Prosimy o nie wstawianie komentarzy typu "zapraszam do siebie ". Uwierzcie, że chętniej zaglądamy na blogi dziewczyn, które komentując nie reklamują się. Z góry dziękujemy! :)