Ilość wyświetleń bloga

Obserwatorzy

środa, 21 marca 2012

TAG: muszę to mieć!


To już kolejny tag w moi wykonaniu, ale spodobał mi się tak bardzo i tak bardzo jest zrobiony 'pode mnie', że muszę go zrobić :D Mam mnóstwo rzeczy kosmetycznych, które chciałabym mieć, ale to się nigdy nie zdarzy :) Te zaprezentowane tutaj to takie chciejki, które wprost muszę mieć.

1. Tangle Teezer.
Moje włosy okropnie się plączą, zwłaszcza gdy są długie. Po przeczytaniu tylu pozytywnych słów na jej temat nie mogę jej nie chcieć! Wprawdzie ktoś może powiedzieć, że to tylko szczotka, ale często podczas czesania, zwłaszcza po umyciu, moje włosy strasznie cierpią i proszą o ulgę w swoich cierpieniach. Taką ulga będzie dla nich Tangle Teezer. Na jej niekorzyść działa fakt, że nie ma jej, lub ja o tym nie wie w dostępie stacjonarnym. Zamówię ją, może całkiem niedługo :)

2.Chanel, Coco Mademoiselle
Bardzo podoba mi się ten zapach. Nie chodzi już nawet o to, że to Chanel, ale o sam zapach, który urzeka mnie swoją prostotą za każdym razem gdy jestem w Sephorze :) Wierzę, że kiedyś będzie mi dane używać go codziennie :)

3. Pełnowymiarowe masło z TBS!
Uwielbia ich wszystkie zapachy i to jaki by i się trafił nie ma w sumie większego znaczenia chętnie przygarnę każde. Wiem, że działanie jest porównywalne z masłami z niższej półki cenowej, ale ten zapach!! Być może kiedyś będzie i dany chociaż jeden słoiczek takiego masła :)