Ilość wyświetleń bloga

Obserwatorzy

czwartek, 5 stycznia 2012

powitanie i pierwsze koty za płoty.

Kochani! Witamy! Z tej drugiej strony monitora witają Was Marta i Beata. Nastolatka (ale już niedługo, bo 8 marca będziemy hucznie świętować jej wejście w świąt dwudziestolatek) i kobieta już 20+ :). Jesteśmy na początku naszej blogowej drogi. Zainspirowało i zmobilizowało nas częstsze przeglądanie innych blogów i kanałów filmowych o takiej tematyce. Kosmetyki, moda i inne babskie kwestie to nasze pasje i zainteresowania. Z wypiekami na twarzy śledzimy kosmetyczne i modowe nowinki. Do tej pory skupiałyśmy się na zapoznawaniu z opiniami innych, a teraz chcemy, bo komuś przedstawić nasze opinie, recenzje i sugestie. Wiemy, że jesteśmy jeszcze nieopierzone kurczaki i nie od razu zostaniemy wziętymi blogerkami, ale wierzymy, że z biegiem czasu tak będzie! :)

Na naszym blogu chciałybyśmy dzielić się naszymi opiniami i uwagami o kosmetykach, ciuchach i facetach oczywiście! Czyli o wszystkim czym interesują się kobiety (chociaż nie zawsze się do tego przyznają :)) . Jako, że Beata w przyszłości zostanie Marcinem Tyszką w spódnicy to na naszym blogu nie zabraknie również świetnych zdjęć!

Pozdrawiamy!

M&B

4 komentarze:

Prosimy o nie wstawianie komentarzy typu "zapraszam do siebie ". Uwierzcie, że chętniej zaglądamy na blogi dziewczyn, które komentując nie reklamują się. Z góry dziękujemy! :)