Ilość wyświetleń bloga

Obserwatorzy

niedziela, 29 stycznia 2012

a dlaczego mnie tu nie ma?

Witam Was Kochani serdecznie! :)
Na wstępie chciałabym wytłumaczyć dlaczego już tak dawno nie było mnie na blogu, ani w nowych postach ani w komentarzach. Cóż, wytłumaczenie dla każdego młodego człowieka 19+, który chociaż trochę dba o swoją przyszłość jest oczywiste - SESJA. U mnie System Eliminacji Studentów Już Aktywny działa od dwóch tygodni, bo wliczam w to zaliczenia, a skończy się dopiero 10 lutego!! i tak to dopiero ten właściwy, a nie wiadomo czy coś nie trafi mi się na poprawce :) .
Ja również strasznie cieszę się z każdego nowego wyświetlenia i z każdego nowego komentarza, ponieważ wpadam tu od czasu do czasu zobaczyć czy blog jeszcze żyje :) .
Gdy już będę wolniejsza wrócę tu ze zdwojoną siłą! Na pewno przyjdę do Was z haulem, tutorialem z eyelinerem (wykonanie go będzie dla mnie trochę trudne, bo ja po prostu sięgam po eyeliner i maluję tę kreskę, ot tak po prostu :) ), chcę Wam też zrecenzować jedną książkę o której z pewnością słyszała nie jedna prawdziwa fashionistka, na pewno pokażę też coś z pielęgnacji. O ile Bea skupia się na makijażu to ja szaleję za pielęgnacją.
Dzisiaj idziemy do TBS, aby zapoznać się z ich nową kolekcją - Chocomania. Strasznie mnie ona kusi, bo uwielbiam czekoladę w kosmetykach (taką zwykłą też!). Zapachy TBS są według mnie zdecydowanie najlepsze na rynku w tym przedziale cenowym. Ma nadzieję, że to nie jest limitowanka na walentynki, bo w przyszłym miesiącu mam zamiar skusić się na żel pod prysznic i lotion do ciała z tej serii.
Muszę Was niestety już pożegnać. Zrobię mały przegląd tego co wydarzyło się w internecie od poprzedniego wieczoru i muszę usiąść do nauki.

pozdrawiam Was serdecznie i do następnego posta!
Marta.

1 komentarz:

  1. Ciekawy blog :)
    Obserwuję i zapraszam do siebie, pozdrawiam! ;>

    OdpowiedzUsuń

Prosimy o nie wstawianie komentarzy typu "zapraszam do siebie ". Uwierzcie, że chętniej zaglądamy na blogi dziewczyn, które komentując nie reklamują się. Z góry dziękujemy! :)