Ilość wyświetleń bloga

Obserwatorzy

czwartek, 21 czerwca 2012

100 notka :)

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie, w imieniu Swoim i Marty :)
Dzisiaj przypada 100 notka na Naszym blogu, po 6 miesiącach i 16 dniach działalności :)
Z tej okazji chciałam zrobić dla Was małe podsumowanie Naszych (no i oczywiście w większej części Waszych) dotychczasowych osiągnięć :)

Zakładając tego bloga nie spodziewałyśmy się, że raptem w 6 miesięcy uzbieramy prawie 11600 wyświetleń, 89 czytelników i 625 komentarzy pod wpisami odejmując część, w których my odpisywałyśmy Wam, co i tak daje nam baaaaardzo dużo :) Grono czytelników z dnia na dzień rośnie, na co patrzymy przecierając ze zdumienia oczy. Na ten moment dziennie odwiedza Nas średnio od 100-200 osób.

Jesteśmy Wam wszystkim bardzo, ale to bardzo wdzięczne. Dzięki temu blogowi nie tylko możemy dać ujście swoim kosmetycznym wrażeniom, ale również możemy poznać wiele wspaniałych bloggerek. Ja miałam to szczęście, że poznałam kilkanaście z Was osobiście.

W tym czasie wyłoniły się również spam-mistrzynie :)

W ciągu tego czasu nawiązałam współpracę z firmą produkującą Sudomax, co jak na wiek Naszego bloga i tak moim zdaniem jest dużo. Cieszy mnie również to, że firma okazała się bardzo przyjazna mnie jako bloggerce, gdyż pozostawiła mi "pełne pole do popisu" - mogłam napisać, że jest świetny, ale również, że jest beznadziejny - po prostu szczere odczucia. Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzono.

Na Naszym blogu trwa również pierwsze rozdanie, również dzięki współpracy z firmą produkującą Sudomax. Możecie znaleźć je tutaj i zapisać się jeśli chcecie.
W dalszych planach mamy również następne rozdanie, prawdopodobnie będzie ono z okazji jakiegoś większego jubileuszu (np. uzyskania danej ilości obserwatorów). Będzie to w ramach podziękowania za to, że jesteście z Nami :)

Na koniec pozostaje Nam tylko napisać: DZIĘKUJEMY! :)
I prosimy o trzymanie kciuków za Martę we wtorek - zdaje licencjat :)

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie :)
Beata&Marta

10 komentarzy:

 1. bardzo ładnie, oby tak dalej, życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę kolejnych owocnych setek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i życzenia powodzenia dla M. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna statystyka :) Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby tak dalej, uwielbiam czytać Waszego bloga:)! Powodzenia Marta:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję dziewczyny, oby tak dalej! I lepiej i lepieeej!

  OdpowiedzUsuń
 7. gratuluję dziewczyny i zyczę kolejnych udanych miesięcy i lat :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję dziewczyny i czekam na więcej ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. aż sprawdziłam, u mnie już 300 postów :)

  OdpowiedzUsuń

Prosimy o nie wstawianie komentarzy typu "zapraszam do siebie ". Uwierzcie, że chętniej zaglądamy na blogi dziewczyn, które komentując nie reklamują się. Z góry dziękujemy! :)